Zásady společnosti Google.com pro ochranu osobních údajů

Zásady google pro ochranu osobních údajů

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají.

Více informací a odhlášení z této služby

Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem (Zásady ochrany osobních údajů pro reklamy Google). Pro zrušení příjmu souboru cookie DoubleClick DART přejděte na tuto stránku.

web www.ceskatelevize.cz

Na stránkách ceskatelevize.cz najdete veškeré informace o aktuálně vysílaných pořadech, seriálech, dokumentech a TV filmech.

teletext ÄŤt, ÄŤt2, ÄŤt1

Teletext je přenos textových informací prostřednictvím televizního signálu. Česká televize nabízí teletext programů ČT, ČT2, ČT1, ČT4 a ČT 4 Sport.

sledujte online tv ĹľivÄ›

S rostoucí rychlostí internetového připojení je možné sledovat některé televizní pořady online na internetu. Živé vysílání televizních stanic je zdarma.

televize nova tv online

Informace o televizních pořadech, filmech, seriálech a dokumentech televize Nova TV na internetu.
  • Televize Nova TV
  • prima tv na iprima.cz

    Čím dál oblíbenější je také televize Prima TV, jejíž oficiální stránky a přehled pořadů je na iPrima.cz.
  • Prima TV - iPrima
  • digi tv - kĂłdy programĹŻ

    Sledujete digitální vysílání televizních programů v ČR přes službu Digi TV? Sháníte kódy na pořady digitv?
  • Digi TV - kĂłdy
  • © 2009 ÄŚeská televize - informace o programech ÄŚeskĂ© televize (ÄŚT1, ÄŚT2, ÄŚT24, ÄŚT4 Sport) a TV online | Ochrana osobnĂ­ch ĂşdajĹŻ